9 Mart 2013 Cumartesi

Ürün Tanıtımı / Gliss Sıvı Saç Kremleri

 

Bu ürünlerle ilk tanışmam pembe Glissle, yani "cansız ve mat saçlar" için olan sıvı saç kremiyle oldu.
Resmen aşık oldum :) Şu anda 4. pembe şişemi bitiriyorum. Ardından sarı ve turuncu olanını da denemek istedim, onlardan da yeterince memnun kaldım.
 Sanırım bu gidişle tüm ürünlerini evde toplayacağım :))))

Ürünler sıvılaştırılmış keratin içeriyor ve %100 kolay tarama sağlıyor. 
Bakalım benim yorumlarım nasıl olmuş, memnun kalmış mıyım?


Bu ürünler ister kuru saça ister banyo sonrası ıslak saça uygulanabiliyor. Ben en iyi sonucu banyo sonrası nemli saçlarıma uyguladığımda aldım. Banyo sırasında saç kremi kullanmaya üşendiğim zamanlar oluyor ve yalnızca bu ürünü kullandığımda bile saçlarımı kolayca tarayabiliyorum.

Gliss Liquid Silk Sıvı Saç Kremi "Cansız ve mat saçlar": Yaniii pembe olan. Benim bayıldığım. Tüm saçlarıma sıkıyorum ve birbirine dolanmış saçlarımı çok kolay bir şekilde tarıyorum. İç içe girmiş, karışmış saçlarımı hemencik açıveriyor. Saçlarıma da belirgin bir parlaklık katıyor. Kokusu çok hafif, zaten uygulamanın ardından pek saçta kalmıyor. Bu ürün bittiğinde tekrar, tekrar ve tekrardan alıyorum. Şu an yine bir şişesi bitmek üzere ve ben yenisini aldım bile!:)

Gliss Oil Nutritive Sıvı Saç Kremi "Kolay kırılan uzun saçlar": Şimdi de sarı olana geldik. Bu ürünün kokusu muhteşem! Kokusu kayısı gibi mi desem ne desem bilemedim ama mest edici bir kokusu var. Bir ara hem şampuanını hem kremini hem saç maskesini kullanmıştım. Banyo sonrası da bu ürünü kullanıyordum. Tabi sadece bu ürün gibi kokuyordu saçlarım. Ve herkes hangi şampuanı kullandığımı soruyordu. Arkadaşlarım da saçlarımı koklayıp duruyordu :) Kırılmaya karşı bir krem ve ben bu sebeple sadece saç uçlarıma uyguluyorum.

Gliss Total Repair Sıvı Saç Kremi "Kuru ve yıpranmış saçlar": Bu ürünü yeni aldım ve henüz çok kullanmadım. Bu nedenle kesin bir yorum yapamayacağım. Kokusu çok güzel, bana bir parfümü andırıyor fakat ne olduğunu henüz bulamadım. İlk izlenimlerime göre bu ürün de favori ürünlerimden biri olacak :) Saçlarıma parlaklık kattığını ve kolayca taranan saçlara sahip olduğumu söyleyebilirim :)

Ürün hakkındaki düşüncelerim bu kadar. Umarım yardımcı olabilmişimdir. 

Sevgilerle.. 


4 yorum:

 1. Kuru ve yıpranmış saçlar için olanı denedim bu da diğerleri gibi gayet başarılı...
  Bu arada blog çekilişime de beklerim ;)

  YanıtlaSil
 2. turuncu olanını kullanmıştım ve çok memnun kalmıştım

  senin sayende pembeyide kullanmak istiyorum :)

  banada beklerim, sevgiler

  gulunrengii.blogspot.com

  YanıtlaSil
 3. Gliss Total Repair serisi bana daima Hugo Boss isimli erkek parfümünün kokusunu hatırlatmıştır.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben hugo boss pek sevmiyorum, kokusunu ona benzetseydim muhtemelen kullanamazdım :)
   Ama biraz ağır bir kokusu olduğu kesin :)

   Sil