12 Temmuz 2013 Cuma

Pure Beauty Antioksidan Gece Kremi

Ben bu gece kremini Watsonsta Pure Beauty ürünlerinde 3 al 2 öde kampanyası varken almıştım. Gündüz kremini de bir süre kullandım ve bitirdim. Bunun da bitmesi yakındır.

Bu kremi antioksidan olmasından dolayı seçtim. Gece kullanımda antioksidan özelliğin daha iyi olacağını düşündüm. Zaten günlük kullanımda makyaj malzemeleriyle cildime zararlı maddeleri yüklemiş oluyorum. Bu sebeple bu gece kremi tam isteğime göre oldu.


Kremin yapısı diğer gece kremlerine göre daha hafif. Benim hoşuma giden bir durumdu çünkü cildimde ağır kremler varken rahat edemiyorum. Cildim nefes alamayacakmış gibi bir hisse kapılıyorum. Hele ki cildimde ağır bir krem varken uyumam beklenirse zaten uyuyamam.

Nemlendirmesini başarılı buldum. Yaz-kış demeden kullanabileceğim bir ürün oldu.

Kremi sürdüğümde hem narlı kokusunun etkisiyle hem de dinlendirici etkisiyle başımı döndürdü :))

Ürünün içine parmak daldırmak hiç hiç hiç hijyenik değil. Ellerim ne kadar yıkanmış ve temiz olsa da benim içim rahat etmiyor işte. Eminim ki sizin de etmeyecektir....

Bu kremin yapısıyla tek bir noktada uyum sağlayamadım. Sabah uyandığımda cildimi fazlasıyla yağlandırmış oluyor. Bu durumun kremden kaynaklı olup olmadığına özellikle dikkat ettim. Bu kremi kullanmadığım gecelerde yağlanma problemi yaşamadım.


Görüldüğü üzere kremin tamamına yakınını kullandım. Ürün çok bereketli çıktı uzun süredir kullanıyorum.


Kıvamı görüldüğü gibi yoğun değil. 
Sürüldüğünde de cilt tarafından kolayca emiliyor. Ardından güzel kokan yumuşacık narlı yanaklar kalıyor :))


Sevgilerle..1 yorum: